קריירה.

הצטרפו אלינו

אנו מזמינים פניות מעורכי דין מוכשרים ושאפתניים אשר מחפשים סביבת עבודה מאתגרת ומתגמלת בתחומי המשפט המסחרי והתאגידי.

מועמדים אידיאליים יהיו בעלי הישגים אקדמיים מרשימים, כישורי כתיבה וארגון מעולים, ושליטה מלאה בעברית ובאנגלית.

אנו שמחים לקבל גם פניות בנוגע להתמחות במשרדנו. המתמחים שלנו מהווים חלק משמעותי מהצוות המקצועי וזוכים לניסיון מעשי בתחומי העיסוק שלנו, החל מיומם הראשון אצלנו.

לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר.

הצטרפו אלינו

התמחות.

המתמחים משחקים תפקיד משמעותי בצוות המשפטי של משרדנו ונוטלים חלק חשוב וחיוני בכל הפן המקצועי של המשרד. המתמחים במשרדנו נהנים מעובדת היותם חלק ממשרד בוטיק, ומההזדמנות לעבוד לצד שותפים ועורכי דין על תיקים ועסקאות מתחילתם ועד סופם, כמו גם על מגוון רחב של נושאים רלבנטיים לתחומי העיסוק שלנו.

מטרת מוסד ההתמחות היא לאמן ולהכשיר בוגרי פקולטות למשפטים לעסוק במקצוע עריכת הדין בצורה מקצועית. נאמנים להשקפתנו בדבר החובות המוטלות עלינו כמאמנים משפטיים, זו היא בדיוק המטרה אליה אנו שואפים – לספק לך את ההכשרה הטובה ביותר, ניסיון ושיקול דעת, ולצייד אותך בארגז הכלים המיטבי שיאפשר לך להוביל ולהצליח.

 רבים מעורכי הדין המועסקים על ידינו כיום התמחו במשרד, ואחרים הצליחו להתברג במשרדים אחרים, בחברות או בעמדות בכירות אחרות.

משרדנו מתאפיין במחויבות בלתי מתפשרת למקצוענות בשילוב אוירה דינמית, אנרגטית ולא-פורמלית. אנו משקיעים בהדרכה ובהכשרה שוטפת של הצוות המשפטי, הכולל את המתמחים, ועל בסיס קבוע מקיימים ישיבות צוות המנוהלות על ידי עורכי דין, מומחים מהשטח ואפילו על ידי המתמחים עצמם. אנו מקיימים גם פעילויות חברתיות שונות, טיולים משרדיים ופעילויות גיבוש אחרות.

 

כאשר אנו מראיינים להתמחות אנו משתדלים להכיר את המועמד או המועמדת, אישיותו(ה) ושאיפותיו(ה) המקצועיות. האיכויות אותן אנו מחפשים אצל המתמחים שלנו כוללות יכולות לימוד חזקות, אחריות, יסודיות, סקרנות, מוטיבציה ועניין אמתי בתחומי העיסוק של משרדנו.

מספר משרות התמחות נפתחות במשרדנו על בסיס חצי-שנתי ואנו מעודדים אתכם להגיש מועמדות אם אתם מאמינים כי אתם עונים לדרישות התפקיד, ואם אתם מעוניינים בקריירה מספקת בתחום המשפט המסחרי.

דילוג לתוכן